20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия измъкна точка от третия

PostHeaderIcon Мизия измъкна точка от третия

Без победител - 2:2 приключиха Севлиево и гостуващият му Мизия (Кнежа) в мач от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска лига.
Домакините на два пъти повеждаха, но съперникът им се бори до последно и заслужи точката. Топката обаче първо спря в мрежата на Севлиево. Там я насочи Милен Тонев, но реферът посочи засада. В 36-ата минута Добрин Петров засече с глава центрираната от съотборник топка и я изпрати в мрежата - 1:0.

В началото на втората част обаче Тонев надхитри отбраната и с малко късмет изравни. Той имаше и още една възможност, но не успя да преодолее вратаря. В средата на втората част Емил Копаранов даде аванс на домакините с попадение от дузпа. Моментално обаче Десислав Русев изравни с премерен шут от границата на наказателното поле.

Добавено в: Понеделник, 05 Юни 2017 07:32