20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Две загуби за подрастващите на Спартак в Севлиево

PostHeaderIcon Две загуби за подрастващите на Спартак в Севлиево

Отборите на Спартак (Плевен) за юноши младша възраст и деца загубиха от връстниците си от Севлиево. По-големите отстъпиха с 2:3 в подбалканското градче в среща от 21-ия кръг на зоналното първенство. По нищо не отстъпваха на съперниците си, но допуснаха елементарни грешки, които ги провалиха. Всичките попадения паднаха след почивката. За плевенчани на два пъти точен бе Алексиев. В края на мача Владимиров уцели гредата.

Доста по-тежко бе за детския Спартак. Севлиево го разби с 8:2 в мач от 21-ия кръг на подзона Велико Търново. Разликата във възрастта в полза на домакините си каза думата. Плевенският тим обаче игра колкото му позволяват възможностите. Дори тръгна с гол още в началните секунди дело на Християн Петков. Интригата обаче бе премахната още до почивката - 5:1. В началото на втората част Юлиян Николов вкара втория гол за гостите. До края обаче съперникът им реализира още три пъти.

Добавено в: Четвъртък, 25 Май 2017 23:01