20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия и Бдин си поделиха по точка

PostHeaderIcon Мизия и Бдин си поделиха по точка

Мизия (Кнежа) и Бдин (Видин) завършиха 2:2 в мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Победата повече прилягаше на домакините. Те обаче помогнаха на съперника да се спаси от загубата. С най-голяма „заслуга“ за това е Петьо Славчев, който напсува рефера в средата на второто полувреме и моментално бе отстранен с червен картон. До тогава отборът му водеше с попадения на Милен Тонев и Цветомир Димитров. След инцидента тимът от Кнежа просто предаде инициативата на противника, който до тогава се луташе безадресно по терена.

Постепенно видинчани намериха себе си и все по-често поглеждаха към противниковата врата. В крайна сметка успяха да я превземат два пъти. Първо това стори Лъчезар Георгиев. В последваната минута точен бе и Калоян Цветков.

Добавено в: Четвъртък, 18 Май 2017 08:05