20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Литекс удари Трявна и се доближи до професионалния футбол

PostHeaderIcon Литекс удари Трявна и се доближи до професионалния футбол

Очаквана победа - 6:1 взе Литекс в Ловеч срещу Трявна. Двубоят бе от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Всичко приключи още до почивката. До тогава домакините водеха с 5:0. Тон за разгрома даде Антоний Балъков с попадението си в четвърт час след началния съдийски сигнал. Десетина минути по-късно Искрен Писаров удвои. Само след секунди последователно се разписаха Атанас Курдов и Руслан Иванов. В 39-ата минута Методи Костов заби петия гол.

През втората част ловешкия тим заигра на ходом. Въпреки това създаде още голови положения, но не бе концентриран в завършващата фаза. В 70-ата минута Алекс Сгрипаров намали на 5:1. Малко преди края Балъков реализира последния гол в мача. Така четири кръга преди края Литекс е почти недостижим на върха.

Добавено в: Неделя, 14 Май 2017 22:26