20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Литекс без проблеми срещу Мизия (Кнежа)

PostHeaderIcon Литекс без проблеми срещу Мизия (Кнежа)

Литекс победи с 2:0 като гост Мизия (Кнежа). Двубоят бе от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ловешкият тим дори можеше да бие с повече. Една от причините е бойката игра на съперника им и отличния вратар Васил Тодоров. През първото полувреме той спаси четири гола. Съотборниците му също помогнаха, действайки предимно в защита. Картината са запази и в първата половина на второто полувреме. В 70-ата минута обаче бранител извърши нарушение, а гостите вкараха дузпата след удар на Методи Костов.

Само след пет минути Виктор Мицаков вкара страхотен гол с шут от далече. Разгромът бе близо, но Тодоров спаси вратата си от три попадения. Домакините свалиха гарда след 0:1 и до края не успяха да се съвземат.

Добавено в: Събота, 06 Май 2017 23:12