20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Победа и загуба за подрастващите на Спартак в Свищов

PostHeaderIcon Победа и загуба за подрастващите на Спартак в Свищов

3:0 и 0:1 е равносметката на плевенския Спартак от двата двубоя на подрастващите срещу Академик. Селекцията на Момчил Челестинов спечели категорично в мача от 17-ия кръг на детското първенство на подзона Велико Търново. Отличен мач на целия тим, но звездата бе Мартин Дешев. Юлиян Николов пък вкара две от попаденията. Едното през първото полувреме, когато посрещна топката от въздуха и я изпрати в мрежата. После оползотвори прецизен пас на Павел Челестинов. Накрая Християн Петков се разходи между бранителите на домакините и заби третия гол. Поне още толкова пропуснаха да реализират плевенчани.

Спартак надигра Академик и при юношите младша възраст. Мачът бе от 17-ия кръг на зоналното първенство. На шест пъти топката като по чудо не спря в мрежата на свищовския тим. Пред вратата на плевенския състав бе скучно. 20 минути преди края обаче домакините изпълниха корнер и техен футболист вкара с глава единственото попадение в срещата.

Добавено в: Понеделник, 01 Май 2017 14:30