20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър разби Павликени

PostHeaderIcon Вихър разби Павликени

Вихър (Славяново) отнесе с 5:0 гостуващия му Павликени. Двубоят бе от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Всяка атака на домакините вещаеше кошмар за съперника, който за цял мач отправи само един удар към вратата на Вихър. Селекцията на Милен Петков епизодично владееше топката, която почти изцяло бе притежание на съперника. Иван Иванов даде тон за победата с гол в последната минута на първото полувреме. Преди това той пак матира павликенския страж, но съдията не зачете попадението.

След почивката се играеше изцяло пред вратата на гостите. В 57-ата минута Александър Скорчев засече с крак пас на съотборник - 2:0. Веднага след това Йоан Петков направи резултата категоричен. В средата на полувремето Борислав Иванов вкара с шут от въздуха за 4:0. Десетина минути преди края отново той оформи разгромната победа.

Добавено в: Неделя, 30 Април 2017 22:38