20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак отнесоха „петица“ в София

PostHeaderIcon Юношите на Спартак отнесоха „петица“ в София

Загуба - 2:5 за Спартак (Плевен) като гост на Левски-Раковски (София). Мачът бе от 23-ия кръг на елитната юношеска група U17. Плевенчани бяха равностойни на съперника в отделни епизоди от срещата. Повалиха ги обаче грешките им. Началото бе кошмарно, тъй като още в 5-ата минута получиха гол. В средата на полувремето обаче възстановиха равенството чрез Стефан Начев. В оставащото време до почивката никой не взе превес. Секунди преди края обаче домакините се възползваха от елементарна грешка на противника и се оттеглиха на почивка с попадение аванс.

Само за няколко минути през второто полувреме интригата изчезна. Първо в 55-ата стана 3:1. Секунди по-късно плевенчани отново сгрешиха левашки и получиха нов гол. Веднага след него Теодор Василев намали на 4:2. След това спартаковци се втурнаха смело да търсят поне точка. Вместо нея обаче им вкараха още веднъж в края на двубоя.

Добавено в: Вторник, 25 Април 2017 18:54