20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Детският Спартак обърна Павликени

PostHeaderIcon Детският Спартак обърна Павликени

Плевенският Спартак се наложи с 4:2 у дома над Павликени в мач от 16-ия кръг на детското първенство - подзона Велико Търново. С изключение на началните 10 минути домакините бяха по-добрия тим и заслужено спечелиха. Герой стана Християн Петков, който вкара три от головете. По-малки на години, спартаковци губеха единоборствата. Компенсираха обаче във владеенето на топката, разиграването, градежа на атаките и спазването на тактическата дисциплина.

Плевенчани влязоха трудно в мача и след две грешки изоставаха с 0:2. После обаче се разиграха. Петков вкара от дузпа за 1:2. След това пропусна да изравни. Той поправи грешката си в 45-ата минута, когато пак се разписа от дузпа. Скоро след това оползотвори чудесен пас на Павел Челестинов и обрата бе факт. В последната минута пък Васко Първанов фиксира крайното 4:2.

Добавено в: Вторник, 25 Април 2017 18:49