20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан с победа в Козлодуй

PostHeaderIcon Партизан с победа в Козлодуй

Червенобрежкият Партизан спечели с 1:0 при гостуването си на Първа атомна (Козлодуй) в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят трябваше да се играе в Червен бряг, но през миналото лято съперниците се договориха да разменят домакинствата си. Венци Сълев бе точен за успеха на Партизан. Той реализира десетина минути след началния съдийски сигнал. Калоян Тодоров и Илиян Стоянов обаче не успяха да се възползват от настъпилия смут у домакините.

Със започване на втората част футболистите от Козлодуй опитаха да пренесат играта пред вратата на противника. Донякъде успяха, но хаотичните им центрирания улесниха състава от Червен бряг. Само на два пъти вратарят им Николай Христов трябваше да се намесва, за да опази мрежата си суха. Стори го, а съотборниците му Цветанов и Шекеров не успяха да вкарат от добри ситуации.

Добавено в: Петък, 24 Март 2017 23:14