20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия (Кнежа) удари Първа атомна

PostHeaderIcon Мизия (Кнежа) удари Първа атомна

Мизия (Кнежа) победи с 4:3 при гостуването си на Първа атомна в контролна среща играна в Козлодуй. Стана повече битка, а съперниците реализираха почти всичките си голови положения. Домакините шокираха противника с попадение още в началните секунди. Неопомнили се още гостите за втори път извадиха топката от мрежата си в 10-ата минута. След още толкова време нещата отиваха към разгром - 3:0 за козлодуйци. Стреснати от подобна опасност футболистите на Мизия вдигнаха оборотите и това се отрази благополучно в края на първата част. На два пъти Кирил Даскалов оползотвори пасове на съотборници за 3:2.

Десетина минути след почивката равенството бе факт след шут от въздуха на Георги Галинов. В 76-ата минута пък Милен Тонев вкара дузпа за крайното 4:3. Съотборникът му Данаил Йозов напусна преждевременно през втората част заради изкълчен глезен. От домакините с контузия приключи Любен Вълков.

Добавено в: Сряда, 15 Февруари 2017 19:56