20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак (Плевен) вкара три на Банско

PostHeaderIcon Спартак (Плевен) вкара три на Банско

Трета поредна победа в контролите записа Спартак (Плевен) в Петрич. След 1:0 над Оборище (Панагюрище) и над Ботев (Враца), последва 3:1 над Банско. Това бе най-малкото с което се отърва съперникът. Двубоят премина при пълно превъзходство на възпитаниците на Сашо Георгиев. През първата част падна само един гол. Реализира го Крис Гади след пас на Григор Долапчиев. Последният пък пропусна два пъти. Веднага след почивката Тихомир Тодоров удвои с прецизен шут. В средата на втората част Кевин Осей направи резултата категоричен след самостоятелен пробив. При една от редките си атаки, футболист на Банско стреля, топката се отклони от крака на Цветелин Радев и съотношението стана 3:1. Плевенчани имаха още ситуации, но не ги развиха докрай, за да увеличат резултата.

Съставът на Спартак: Марин Орлинов, Стенислав Георгиев, Мартин Митов, Родриго Минетеламио, Димитър Буров, Тихомир Тодоров (капитан), Георги Чакъров, Кевин Осей, Брендо Силва Барбоса, Крис Гади, Григор Долапчиев (Димитър Пантев, Николай Николаев, Цветелин Радев, Стефан Валериев Христов, Никола Мицански, Георги Янев, Емил Петров, Джонатан Тасин, Захари Янков).

Добавено в: Сряда, 08 Февруари 2017 19:34