20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Победа и загуба за юношите на Спартак в Ловеч

PostHeaderIcon Победа и загуба за юношите на Спартак в Ловеч

Двустранна контролна футболна среща проведоха подрастващите на плевенския Спартак в Ловеч срещу връстниците си от Литекс. Равносметката е по един успех за съперниците. Плевенският тим спечели при юношите младша възраст - U17. Селекцията на Красимир Мечев не бе на ниво през първото полувреме, когато допусна противника да поведе в резултата. След почивката обаче отбора му тотално надигра ловчанлии и дори пропусна да ги разгроми. Всичко се реши за четвърт час. Първо Любомир Венциславов изравни, а след това Марио Николаев и Тихомир Николов направиха 3:1. Още поне 6-7 чисти голови положения пропиляха спартаковци.

В мача на децата - U15 имаше повече интрига. Възпитаниците на Илич Митранов не отстъпваха на домакините, но не успяха да реализират положенията си, а и накрая допуснаха елементарни грешки. Именно те доведоха до загубата. Още в началото на двубоя Тихомир Динев даде аванс на плевенчани. Те имаха превес през цялото време. В последните минути обаче на два пъти сгрешиха и съперникът направи обрат - 2:1.

Добавено в: Петък, 03 Февруари 2017 19:35