20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак пропусна да разгроми Оборище

PostHeaderIcon Спартак пропусна да разгроми Оборище

С гол на Григор Долапчиев в 41-ата минута Спартак (Плевен) се наложи с 1:0 над Оборище (Панагюрище). Това бе първата приятелска среща на селекцията на Александър Георгиев в Петрич, където отборът е на лагер. Успехът на плевенския тим бе напълно заслужен. Резултатът можеше да е разгромен. Спартаковци контролираха всичко през целия мач. Създадоха и доста голови ситуации. През първото полувреме пропуски направиха авторът на единствения гол в срещата, Родриго и Чакъров.

През втората част в игра влязоха и останалите футболисти. Въпреки промените спараковци имаха още по-голямо надмощие. Отново с попадение се разминаха Долапчиев и Чакъров. Добра възможност пропиля и младият Георги Янев. Плевенчани действаха много добре в защита и не позволиха на съперника да отправи нито един удар към вратата на Орлинов.

Съставът на Спартак: Марин Орлинов, Стенислав Георгиев, Родриго Минетеламио, Цветелин Радев, Димитър Буров, Тихомир Тодоров (капитан), Стефан Валериев Христов, Георги Янев, Кевин Осей, Георги Чакъров, Григор Долапчиев (Николай Николаев, Брендо Силва Барбоса, Мартин Митов, Никола Мицански, Емил Петров, Джонатан Тасин, Захари Янков).
Старши треньор: Александър Георгиев

Добавено в: Сряда, 01 Февруари 2017 19:34