20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски писа петица на Мизия

PostHeaderIcon Левски писа петица на Мизия

Левски 2007 (Левски) разгроми с 5:0 гостуващия му Мизия (Кнежа) в среща от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините пропуснаха още толкова, с което ядосаха много треньора си Петър Ванков. Съперникът им имаше две възможности за почетен гол, но Милен Тонев и Петьо Славчев ги пропиляха. Десетина минути след началния съдийски сигнал левскарите откриха резултата чрез Славей Байрактаров. В 30-ата минута Цветан Петров и Станислав Иванов надиграха защитата на противника и последния удвои. Интригата окончателно изчезна в края на първото полувреме, когато Данаил Йозов фаулира голмайстора на Левски - Ивайло Иванов. Съдията му вдигна червен картон, а потърпевшия направи резултата категоричен след точно изпълнена дузпа.

Десетина минути след почивката пак Ивайло Иванов вкара. Крайното 5:0 оформи Любомир Борисов.

Добавено в: Петък, 11 Ноември 2016 20:49