20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Старшата на Спартак с инфарктен успех над Бдин

PostHeaderIcon Старшата на Спартак с инфарктен успех над Бдин

Юношите старша възраст на Спартак (Плевен) измъкнаха 4:3 срещу гостуващия им Бдин (Видин) в мач от седмия кръг на "А" група - зона Велико Търново. Стана изключително интересен двубой, а футболистите на крайдунавския тим трябва да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка. Имаха шансове дори и за краен успех, но вратарят на домакините Теодор Тодоров уби надеждите им с перфектните си намеси.

Само десетина минути бяха нужни на плевенчани за да изпратят в нокаут противника. Между 10-ата и 20-ата топката три пъти спря в мрежата на бдинци. Попаденията реализираха Николай Евгениев, Виктор Митов и Диян Ничев. Съперниците вече мислеха за почивка, когато съотношението стана 3:1. Второто полувреме бе по-оспорвано. Четвърт час след началото му гостите намалиха на 3:2. В 75-ата минута обаче Кирилов пак вкара за Спартак. Малко преди края падна и третия гол за Бдин.

Добавено в: Сряда, 02 Ноември 2016 19:34