20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Хеттрик съсипа Ботев (Луковит)

PostHeaderIcon Хеттрик съсипа Ботев (Луковит)

Ботев (Враца) запази лидерската си позиция в Северозападната В група след 3:0 като гост на съименника си от Луковит. Герой на мача стана Тодор Чаворски, който реализира хеттрик. Успехът обаче не дойде лесно. Цяло първо полувреме никой от съперниците не наложи превес. След почивката обаче врачани доминираха тотално. Още в 49-ата минута Чаворски бе най-съобразителен при продължително разбъркване в наказателното поле на съперника. Четвърт час по-късно левия бранител на домакините върна грешно топката, съперникът я овладя и Чаворски за втори път се разписа. По идентичен начин падна и третото попадение в края на срещата.