20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан измъкна точка в Козлодуй

PostHeaderIcon Партизан измъкна точка в Козлодуй

Партизан завърши с нулево равенство есенния полусезон в Северозападната "В" група. В неделя футболистите от Червен бряг приключиха при 0:0 гостуването си на Ботев (Козлодуй) в среща от 15-ия кръг на първенството. Двата отбора си поделиха по едно полувреме, като през първото гостите имаха повече възможности да отбележат, но пропуски пред вратата на противника направиха Цветослав Игнатов и на два пъти капитанът Цветан Петров. След почивката играчите на Ботев се активизираха и на свой ред стигнаха до две опасности.

При първата Генади Петров с глава стреля близо до вратаря на гостите Свилен Младенов, но той успя да спаси. Малко по-късно след шут на Ангел Големанов и рикошет топката пък се отби в гредата.

След равенството отборът на Партизан ще посрещне зимната пауза на 9-то място в есенното класиране с актив от 21 точки и голова разлика 23:22.

Източници: 365football.bg, konkurent.bg

Добавено в: Понеделник, 16 Ноември 2015 08:28