Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Победи за СКО Север (Плевен) и Вежен (Тетевен) за Купа „Попово“

PostHeaderIcon Ориентиране: Победи за СКО Север (Плевен) и Вежен (Тетевен) за Купа „Попово“

По един златен медал за ориентировачите на плевенския клуб Север и тетевенския Вежен от международното състезанието в дисциплината спринт за Купа „Попово“. За плевенчани триумфира Калоян Иванов. Той спечели битката при момчетата до 14 години в конкуренция със 17 съперници. От тях най-сериозните бяха русенлията Инан Ибрямов и Ивайло Драгоев от Ямбол.

Тетевенката Радослава Димитрова стана първа в отворения маршрут, надвивайки 13 опоненти. Тя изпревари със 71 секунди Емилиян Онуфриев от столичния клуб НСА - Сивен. Третото място тук е за румънката Лоренада - Кристин Шербан.

Добавено в: Сряда, 09 Май 2018 19:38