Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Победи за Плевен, Тетевен и Троян за Купа „Трите хълма”

PostHeaderIcon Ориентиране: Победи за Плевен, Тетевен и Троян за Купа „Трите хълма”

Пет призови класирания за Север (Плевен), четири за Вежен (Тетевен) и две за Хемус (Троян) в международното състезание по ориентиране за Купа „Трите хълма“ във Велико Търново. Надпреварата бе на дълга дистанция. Две плевенчанки триумфираха - Елена Здравкова при момичетата до 10 години и Елвина Иванова - жени 45 г. Друг плевенчанин - Здравко Колев (М14) пък завърши втори. Съотборниците му Лиляна Маринова (Ж20) и Пламен Райков (М35) се класираха на трето място.

Виолета Борисова (Ж14) взе първо място за тетевенския тим. Съотборничката й Радослава Димитрова е втора на Отворения лесен маршрут. Петя Петкова (Ж12), Ирина Йорданова (Ж50) и Иван Стефанов (М20) с трети места за Вежен.

Мариян Данчев (М21-А) донесе победа на троянския отбор. Съекипничката му Емилия Михайлова (Ж45) се класира втора.

Купа „Трите хълма” спечели Вариант 5 (Търговище), следван от Сини камъни (Сливен) и Истрос (Русе). Север е 7-и, Вежен - 9-и, а Хемус - 12-и в крайното комплексно класиране.

Добавено в: Събота, 05 Май 2018 17:32