Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Призови класирания за Плевен и Троян в Търговище

PostHeaderIcon Ориентиране: Призови класирания за Плевен и Троян в Търговище

Четири медала за СКО Север (Плевен) и един за СКО Хемус (Троян) в международното състезание по ориентиране за Купа „Великден“ в Търговище. От плевенчани най-силно се представиха Лиляна Маринова и Антоан Йонов, които се класираха на второ място. Дамата го стори във възрастовата група до 20 години, а съотборникът й в отворения маршрут.

Пламен Райков е трети при мъжете до 40 години. Същото класиране и за Здравко Колев при момчетата до 14 години. Тук Калоян Иванов е пети. В същата възрастова група, но при момичетата Вилиана Гургурова остана на позиция след призовата тройка.

Тодор Пастухов взе единствения медал - сребърен за троянския тим. Завоюва го при мъжете до 55 години.

Добавено в: Петък, 20 Април 2018 18:52