Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: СКО Север с победа в масовия старт за купа „Великден“

PostHeaderIcon Ориентиране: СКО Север с победа в масовия старт за купа „Великден“

Калоян Иванов спечели на дисциплината Масов старт от международното състезанието по ориентиране за купа „Великден“ при момчетата до 14 години. Домакин на надпреварата бе Вариант 5 (Търговище).
Възпитаникът на СКО Север (Плевен) преодоля конкуренцията на 17 съперници. От останалите плевенчани най-добре се представиха Вилиана Гургурова (Ж14) и Янислава Симеонова (Отворен маршрут).

Радослава Димитрова пък донесе единственото призово класиране - трето място за Вежен (Тетевен). Същото постижение два пъти за Биляна Доневска от СКО Хемус (Троян). Второто бе на дългата дистанция. Тя участва при девойките до 18 години.

Добавено в: Сряда, 18 Април 2018 18:53