Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Златен медал за СКО Север (Плевен) за купа „Ветеран“

PostHeaderIcon Ориентиране: Златен медал за СКО Север (Плевен) за купа „Ветеран“

Мартин Минков донесе първо място за плевенския СКО Север от състезанието по ориентиране за купа „Ветеран“ край Търговище.
Той спечели битката при мъжете до 35 години. Това бе единствения медал за отбора му в надпреварата. Толкова спечели и едноименния тим на Ловеч. Забавяне със 76 секунди отне на Зорница Ангелова първото място при жените до 45 години. Победителка тук е Павлина Илиева от Компас (Раднево).
Два бронзови медала е равносметката от участието на Вежен (Тетевен). Единият завоюва Христо Кавалски в мъжкия елит. Той изостана с 2.25 минути от представителя на домакините Иван Сираков, който финишира първи. Сребърният медал е за търновлията Апостол Апостолов.

Другото трето място за тетевенци спечели Тодор Тодоров при 16-годишните. Тук първите две места са за домакините - Калоян Петров и Ивайло Цонев.

Добавено в: Неделя, 17 Декември 2017 17:15