Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Два златни медала за Вежен (Тетевен) от държавното по ориентиране - маратон

PostHeaderIcon Два златни медала за Вежен (Тетевен) от държавното по ориентиране - маратон

Четири медала - по два златни и бронзови за Вежен (Тетевен), по един сребърен и бронзов за Хемус (Троян) и второ място за Север (Плевен). Това е равносметката на трите клуба от Държавното първенство по ориентиране - маратон, което се проведе на Витоша.
Христо Кавалски (М20) и Младен Маринов (М60) са отличниците за тетевенци. Съотборниците им Тодор Тодоров (М20) и Стефан Стефанов (М50) пък се окичиха с бронзови медали.

За троянския тим най-добре се представи Биляна Доневска (Ж20), която завърши на второ място. С позиция по-назад приключи съотборникът й Христо Василев, но при мъжете до 35 г.

Плевенчани завършиха с едно призово класиране - сребърен медал. Завоюва го Антоан Йонов в състезанието на Отворения лесен маршрут.

Добавено в: Понеделник, 04 Декември 2017 19:47