Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Тетевен и Троян с по две победи на държавното по нощно ориентиране

PostHeaderIcon Тетевен и Троян с по две победи на държавното по нощно ориентиране

Новини - Други спортове

По два златни и един бронзов медал завоюваха състезателите на Вежен (Тетевен) и Хемус (Троян) от Държавно първенство по нощно ориентиране и 56-ото издание за купата на вестник „Ехо“. Плевенският СКО Север пък спечели златен, два сребърни и бронзов медал. От трите тима именно плевенчани бяха най-близо до отборната победа - купата на вестник „Ехо“. Те събраха 91 точки, които им отредиха второ място в комплексното класиране. Купата вдигнаха състезателите на Вариант 5 (Търговище), завършили със 133 т.

Мартин Минков бе отличникът на СКО Север в индивидуалните състезания, финиширайки първи при мъжете до 40 г. Съотборниците му Лиляна Маринова (Ж18) и Петър Вутов (М50) спечелиха сребърни медали, а Данчо Борисов (М55) - бронзов.

За тетевенци най-добри бяха Иван Стефанов (М18) и Младен Маринов (М60), които спечелиха първите места в своите групи. Трето място за съотборничката им Славена Петкова (Ж14).

Биляна Доневска (Ж18) и Вяра Данчева (Ж20) са златните медалистки за Троян. Съотборничката им Цветослава Маринова (Ж20) се окичи с бронз.

Добавено в: Неделя, 03 Декември 2017 15:11