Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Победи за СКО Север и СКО Хемус в Троян

PostHeaderIcon Ориентиране: Победи за СКО Север и СКО Хемус в Троян

По едно първо място завоюваха ориентировачите на СКО Север (Плевен) и СКО Хемус (Троян) за Купата на Троян на средна дистанция. За плевенчани най-силно се представи Здравко Колев при момчетата до 14 години. В същата възрастова група, но при момичетата триумфираха и домакините - Цветелина Матеева. Съотборникът й Божидар Цоневски завърши втори при момчетата до 10 г.
Плевенчани пък спечелиха още пет призови класирания. Най-доброто от тях е на Цветелин Велков (М16) - второ място. Трети станаха съотборниците му Елена Здравкова (Ж10), Цветелина Цветанова (Ж16), Лиляна Маринова (Ж18) и Пламен Райков (М35).

Вежен (Тетевен) отчете второ място на Иван Стефанов (М18). Трета позиция за Петър Петров (М55) от Ловеч.

Отборен победител в състезанието е Валди (София) с актив от 122 точки. В призовата тройка попаднаха още Браун тим (Велико Търново) - 83 т. и Компас крос (Русе) - 76 т. СКО Север е четвърти с 67 т. СКО Хемус е 11-и с 25 т., Вежен Тетевен - 13-и с 22 т., Ловеч - 22-и с 8 т.

Добавено в: Вторник, 07 Ноември 2017 19:40