Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Бронзов медал за смесената щафета на Плевен за купа „СиВен“

PostHeaderIcon Ориентиране: Бронзов медал за смесената щафета на Плевен за купа „СиВен“

Смесената щафета на Север (Плевен) в състав - Калоян Иванов, Катерина Минкова и Вилиана Гургурова спечели бронзов медал от състезанието по ориентиране за купа „СиВен“. Стори го в надпреварата до 14 години. Плевенчани стартираха отлично, като Иванов пресече втори финала. Минкова обаче бе по-бавна и финишира седма. Накрая Гургурова навакса с две позиции и така щафетата намери място в призовата тройка. Най-бързи бяха от търговищкия Вариант 5.

Плевенчани участваха и в елита до 21 години. Там Лиляна Маринова, Милен Гургуров и Мартин Минков завършиха на шесто място. На първи пост Маринова се класира осма. В следващите два мъжете завършиха на седмо място. Сборното им време 1:40.14 часа осигури на Север шестото място. Златните медали тук са за Бегун (Варна).

Добавено в: Вторник, 31 Октомври 2017 19:41