Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Сребро за Троян, бронз за Плевен и Тетевен за Купа „СиВен“

PostHeaderIcon Ориентиране: Сребро за Троян, бронз за Плевен и Тетевен за Купа „СиВен“

Емилия Михайлова от СКО Хемус (Троян) спечели сребърен медал при жените до 45 години от състезанието по ориентиране за Купа „СиВен“. Стартът бе на средна дистанция в село Мадара. Две трети места за ориентировачите на тетевенския Вежен. Единият го завоюва Петър Ивайлов при мъжете до 18 г., а другия Младен Маринов в надпреварата до 55 г. Бронзов медал и за представителката на плевенския СКО Север - Вилиана Гургурова. Тя се класира в призовата тройка при момичетата до 14 години.

Престижно четвърто място в мъжкия елит за Христо Василев от троянския СКО Хемус. Непосредствено зад призовата тройка завършиха плевенчаните Калоян Иванов (М-14) и Мартин Минков (М-40).

Добавено в: Вторник, 24 Октомври 2017 18:47