Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Злато за Тетевен, сребро за Троян, бронз за Плевен в Самоков

PostHeaderIcon Ориентиране: Злато за Тетевен, сребро за Троян, бронз за Плевен в Самоков

По два медала за Вежен (Тетевен) и Север (Плевен) и един за Хемус (Троян) от състезанието по ориентиране за Купата на България в Самоков.
Най-ценен от петте бе този на тетевенската състезателка Славена Петкова. Тя спечели първото място при момичетата до 14 години. Съотборникът й Виктор Борисов пък се окичи с бронзов медал в Отворения дълъг маршрут.
Същото постижение за двама плевенчани - Лиляна Маринова (Ж20) и Данчо Борисов (М55). Биляна Доневска (Ж20) пък представи най-добре Троян, завоювайки второто място.

В крайното отборно класиране най-добър от клубовете от региона бе Вежен, който завърши на четвърто място. Север е десети, Хемус - 18-и, а Ловеч - 26-и. Първи е Валди (София), следван от Вариант 5 (Търговище) и Узана (Габрово).

Добавено в: Петък, 09 Юни 2017 19:19