Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ "Петромакс" отборен победител в турнира по карате за "Купа Червен бряг"

PostHeaderIcon "Петромакс" отборен победител в турнира по карате за "Купа Червен бряг"

Миналата неделя, 28 април, град Червен бряг беше домакин на третия Национален турнир по карате за Купата на общината. Състезанието бе за възрастова група деца и юноши и девойки младша възраст. Участие взеха 72 състезатели от седем отбора в дисциплините макевара, кумите индивидуално и кумите отборно. В комплексното класиране плевенският карате-клуб "Петромакс" завоюва първото място със спечелени 7 златни, 1 сребърен и 5 бронзови медала.

На второ място се класира ЦПКК - Кнежа, а третата позиция разделиха КБИ "Странджа" - София и КБИ "Петромакс" - Червен бряг с 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови отличия.

Добавено в: Вторник, 30 Април 2013 11:57