Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ Две титли и два бронзови медала за кикбоксьорите на Скорпион

PostHeaderIcon Две титли и два бронзови медала за кикбоксьорите на Скорпион

По два златни и бронзови медала спечелиха състезателите (в стиловете лоу кик и К-1) на плевенския клуб Скорпион от Държавния личен шампионат (за всички възрасти) по кикбокс в Шумен. Най-добре от възпитаниците на световния шампион по кикбокс за професионалисти Камен Пенчев, който е президент и главен треньор на клуба се представи неговият син Димитър. Той очаквано стана шампион в новата си категория до 71 кг (клас А - попадат най-добрите в категорията с участие в над 15 срещи). Митко се справи последователно със съперници от Армеец (София) и Вокил (Варна).

След дълго отсъствие от ринга Симеон Наковски отбеляза завръщането си с титла в категорията до 63 кг при мъжете. Спечели я след като победи на финала съперник от Иккен (София).

Бронзовите медали завоюваха Станислав Цанов (67 кг) при юношите старша възраст и Ивайло Иванов (67 кг - клас Б при мъжете), за който това бе първо състезание.

Добавено в: Вторник, 27 Март 2018 18:41