Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ Три титли и още четири медала за боксьори от Плевен и Червен бряг

PostHeaderIcon Три титли и още четири медала за боксьори от Плевен и Червен бряг

По три златни и сребърни, и един бронзов медал за състезателите от Плевен и Червен бряг от Държавния личен шампионат по бокс за мъже в Ямбол. Титли спечелиха Иван Мечков (категория +91 кг) от Спартак и Радослав Панталеев (91 кг) - ЦСКА и Рами Киуан (75 кг) - БК Червен бряг. Панталеев който е бивш възпитаник на Спартак взе първото място отказвайки двама съперници още в първия рунд. В тази категория Павел Стефанов от Червен бряг се окичи с бронзов медал.

Подобно на Панталеев, и Мечков очаквано спечели титлата при най-тежките. На финала стана плевенска битка, която той взе срещу представителя на Мизия 80 - Александър Георгиев. До битката за титлата те отстраниха по двама противници.

Червенобрежки спор за златото. Взе го Рами Киуан срещу бившия си съотборник Павлин Спасов, който сега се боксира за НСА. До финала и двамата биха по трима съперници. Вицешампион е и Димитър Илиев (46-49 кг) от Спартак, който загуби финала от представителя на домакините  Ерджан Шабанов.

Добавено в: Неделя, 11 Февруари 2018 15:19