Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ Сестри Горанови със златни медали от турнира за "Купа Каварна"

PostHeaderIcon Сестри Горанови със златни медали от турнира за "Купа Каварна"

Сестрите Ивет и Габриела Горанови, които се състезават за плевенския Клуб по бойни изкуства "Петромакс" спечелиха шампионските титли на проведения на 13 септември турнир по карате за "Купа Каварна", съобщава ИнфоПлевен. Ивет се окичи със златния медал в категория до 54 кг в кумите индивидуално, а сестра й - Габриела, взе златото в категория до 59 кг при девойките. Освен сестри Горанови, добро представяне направи и Виктория Росева, която се класира трета в дисциплината кумите индивидуално, категория до 54 кг.

Ивет и Габриела, възпитанички на Спортно училище "Георги Бенковски" - Плевен със спорт карате, заедно със съотборничката си Виктория Росева, ученичка в СОУ "Иван Вазов", разбиха конкуренцията и в отборната дисциплина - кумите. Тимът на "Петромакс" се класира на първо място, а девойките отнесоха купата към Плевен.

В турнира в Каварна участваха 150 състезатели от клубове по карате от цялата страна.

Източник: ИнфоПлевен

Добавено в: Сряда, 17 Септември 2014 19:09