Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ 15 медала за каратеките на "Петромакс"

PostHeaderIcon 15 медала за каратеките на "Петромакс"

На 5 и 6 Ноември 2011 г. в спортна зала „Дружба”, град Хасково се проведе Национална Купа по Карате - купа „Хасково”. Състезанието за деца и младша възраст е част от дейността на редовния годишен календар на организаторите - Българската национална федерация карате (БНФК). Домакините - карате клуб „Аида Нет Вадо Рю” и Вицепрезидента на БНФК г-н Русалин Русалинов приветстваха 21 карате клуба от цялата страна - близо 300 участници. Каратеките от Плевенският карате клуб „Петромакс” извоюваха 5 златни, 1 сребърен и 9 бронзови медала които класираха школата на трето място в крайното комплексно класиране по медали от купата.
На 29 Октомври в Скопие, Македония се проведе за 30-ти път Международното състезание Купа „Нике” за всички възрасти. Участие взеха 325 състезатели от Македония, Сърбия, Черна гора, Босна и Херцеговина и др. Магдалена Иванова и Александра Митева бяха представителките на Плевенската школа в Националния отбор на България. Магдалена стана шампион на дисциплина кумите индивидуално, в категория над 54 кг - младежи, и стана 3-та в дисциплина ката индивидуално. Александра Митева се класира 3-та в категория над 59 кг - девойки.

Добавено в: Петък, 18 Ноември 2011 15:37