10-04-2018

101:73 (53:38)

Начало БАСКЕТБОЛ Спартак с очаквана загуба в Ботевград

PostHeaderIcon Спартак с очаквана загуба в Ботевград

В мач от 25-ия кръг на Националната баскетболна лига плевенският Спартак претърпя загуба от Балкан в Ботевград със 74:95. Домакините доминираха през цялато време и спечелиха напълно заслужено. На моменти разликата достигаше до 27-30 точки в тяхна полза.
Плевенчани не успяха да се противопоставят в нито един момент. Те се оказаха догонващи в резултата още от самото начало. Загубиха първата част с 20:26.

В следващата въобще не успяха да сторят нищо срещу разигралият се противник и записаха само 8 точки. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при 48:28. В третата четвърт съотношението почти не падна под 20 точки. Последните 10 минути се доиграха спокойно.

Съставът на Спартак: Александър Груев - 5 точки, Урош Величкович 9, Веселин Георгиев 10, Милован Савич 11, Димитър Маринчешки 15 (Адриан Секулов 5, Герасим Николов 7, Денис Титов, Самуел Франсис 12).

Добавено в: Неделя, 10 Април 2016 09:11