Начало АТЛЕТИКА Шест медала за СКЛА Спартак от турнир в Сърбия

PostHeaderIcon Шест медала за СКЛА Спартак от турнир в Сърбия

С шест медала, от които три златни, един сребърен и два бронзови се завърнаха състезателите от Спортен клуб по лека атлетика "Спартак" - Плевен от международния атлетически турнир на Централна Сърбия, провел се на 11 юли в град Димитровград. В оспорвано състезание, възпитаниците на треньорите Георги Гетов и Хари Найденов се представиха отлично, като безапелационно спечелиха общо 6 отличия, в дисциплините 60 м момчета, 800 м момчета, 100 м девойки и висок скок мъже.

Със злато на 60 м и сребро на 800 м се отличи Мартин Миленов Димитров, злато на 800 м и бронз на 60 м спечели Емил Пламенов Костов, злато на висок скок по безспорен начин спечели Михаил Иванов - брат на Тихомир Иванов, а с бронзовото отличие на 100 м се окичи Емили Хари Найденова.

Вследствие на отличните резултати, постигнати от атлетите, СКЛА "Спартак" - Плевен се нареди на челно место в отборното класиране по медали.

Добавено в: Неделя, 16 Юли 2017 09:47