Начало АТЛЕТИКА Силно представяне на плевенските лекоатлети на турнира „Георги Христов“

PostHeaderIcon Силно представяне на плевенските лекоатлети на турнира „Георги Христов“

Михаил Иванов, Яна Копчева и Матилда Ангелова се завърнаха със златни медали от лекоатлетическия турнир за девойки и юноши „Георги Христов“. Скачачът на Спартак (Плевен) завоюва победите във високия и дългия скок. Съотборничката му Матилда също триумфира в скока на височина. Яна от АК "Георги Дъков" пък разби конкуренцията в тласкането на гюле. Още шест медала спечелиха атлетите ни в София. Сребърни за Добромир Николов от АК Плевен 2014 в скока на височина и Павел Танковски от Спартак (Койнаре) в бягането на 3000 м.

На трето място финишира щафетата на 4 х 100 метра на АК Плевен 2014 (Габриел Владимиров, Цветелин Кирилов, Светлин Таренгов и Добромир Николов). Бронзови медали още за съотборничката им Симона Радева в скока на дължина, Браян Пейчев от Спартак (Плевен) във високия скок и Боянка Георгиева от Спартак (Койнаре) в бягането на 3000 м.

Добавено в: Петък, 05 Май 2017 18:50