Най-четени


placeholder

Page Ranking Tool
Начало АТЛЕТИКА 5 отличия за юношите и девойките старша възраст от региона на първенството по лека атлетика в Добрич

PostHeaderIcon 5 отличия за юношите и девойките старша възраст от региона на първенството по лека атлетика в Добрич

Новини - Атлетика
Място: Добрич, зала "Добротица"
Дата: 14-15 февруари 2015 г.
Състезание: Национален шампионат за ю
ноши и девойки старша възраст в зала
Успехи:
Спринт (Червен бряг)
- 1 златен и 1 бронзов медал, едно 4-то място
Спартак (Плевен) - 1 сребърен и 2 бронзови медала, две 6-ти места
Спартак (Койнаре) - едно 5-то място

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ:
СКОК ВИСОЧИНА   
1. СУНАЙ ЯНУШЕВ - Спринт (Червен бряг) - 205 см   
2. Милко Гемеджиев - Хеброс (Харманли) - 195 см    
3. НИКОЛА ГЕОРГИЕВ - Спартак (Плевен) - 190 см    
4. НИКОЛАЙ ПЕТРОВ - Спринт (Червен бряг) - 180 см   
...   
6. АЛЕКСАНДЪР ЯНЧЕВ - Спартак (Плевен) - 170 см   
6. ИЛИЯН БЕНЕКОВ - Спартак (Плевен) - 170 см   


60 МЕТРА                          
1. Петър Пеев - Атлетик (София) - 6.91 секунди    
2. Добромир Георгиев - Хеброс (Харманли) - 7.10 сек.   
3. Ангел Ангелов - Локомотив (Русе) - 7.23 сек.    
...                
19. ТОНИ БОГДАНОВ - Спартак (Плевен) - 7.51 сек.                
...             
29. КРИСТИЯН ПАНОВ - Спартак (Плевен) - 7.90 сек.               


60 МЕТРА С ПРЕПЯТСТВИЯ                        
1. Николай Николов - Тракия 96 (Пловдив)
- 8.25 секунди    
2. Радослав Стефанов - Евър (Варна) - 8.37 сек.    
3. Станимир Йорданов - Супер спорт (Варна) - 8.85 сек.    
...         
8. КРИСТИЯН ПАНОВ - Спартак (Плевен) - 9.63 сек.         
9. АЛЕКСАНДЪР ЯНЧЕВ - Спартак (Плевен) - 9.64 сек.          


800 МЕТРА    
1. Нягол Няголов - Атлетик (Тервел) - 1:58.01 минути    
2. Спасимир Делибашев - Тракия (Пловдив) - 1:58.55 мин.    
3. Марио Ковачев - Дунав (Русе) - 2:01.73 мин.    
...   
18. РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ - Спартак (Плевен) - 2:18.81 мин.    


 1500 МЕТРА  
1. Иво Балабанов - АК "Джордан" (Благоевград) - 3:58.18 минути   
2. Спасимир Делибашев - Тракия (Пловдив) - 3:59.63 мин.   
3. Георги Гергов - СК Стратеш Атлетик (Ловеч) - 4:04.42 мин.    
...  
11. ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ - Спартак (Койнаре) - 4:36.30 мин.    
...   
18. РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ - Спартак (Плевен) - 4:54.34 мин.   


3000 МЕТРА             
1. Иво Балабанов - АК "Джордан" (Благоевград) - 8:44.08 минути   
2. Георги Гергов - СК Стратеш Атлетик (Ловеч) - 8:45.70 мин.  
3. Георги Миленков - СК Стратеш Атлетик (Ловеч) - 9:32.59 мин.   
...    
5. ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ - Спартак (Ко
йнаре) - 9:59.08 мин.    


4 х 400 МЕТРА  
1. ЦСКА (София) - 3:27.54 минути   
2. АК "Ч.Ч. Чендини" (Русе) - 3:32.04 мин.   
3. СКЛА Добруджа (Добрич) - 3:35.44 мин.    
...   
14. СПРИНТ (ЧЕРВЕН БРЯГ) - 4:41.04 мин.


ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ   
1. Никифор Нешев - Хаммер-ХВ (Трявна) - 17.88 метра   
2. Божидар Димитров - АСКЛА Сливен - 15.69 м   
3. Димитър Мирчев - ЛАК Ямбол - 14.97 м   
...  
12. РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ - Спринт (Червен бряг) - 9.60 м    
...  
14. МАРИУС МАРИЯНОВ - Спри
нт (Червен бряг) - 7.56 м


СКОК ДЪЛЖИНА    
1. Пламен Петков - АК Враца - 6.90 метра   
2. Добромир Георгиев - Хеброс (Харманли) - 6.88 м   
3. Николай Николов - Тракия 96 (Пловдив) - 6.60 м    
...    
11. БОРИС КАМЕНОВ - Спартак (Плевен) - 5.72 м   
...
13. КРИСТИЯН КРАСИМИРОВ - Спринт (Червен бряг) - 5.18 м    


СЕДМОБОЙ
1. Кристиян Георгиев - Атлет (Монтана) - 3 886 точки
2. Янко Каменски - Бургас 98 - 3 806 т.
3. НИКОЛАЙ ПЕТРОВ - Спринт (Червен бряг) - 3 282 т.
...
7. ИВАН БЕШОВИШКИ - Спринт (Червен бряг) - 2 245 т.
...
9. РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ - Спринт (Червен бряг) - 1 666 т.
10. МАРИУС МАРИЯНОВ - Спринт (Червен бряг) - 1 568 т.
...
12. АЛЕКС ВАСИЛЕВ - Спринт (Червен бряг) - 1 157 т.


ДЕВОЙКИ СТАРША ВЪЗРАСТ:
60 МЕТРА                                 
1. Викториa Тенчева - Локомотив (Пловдив) - 7.85 секунди    
2. ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА - Спартак (Плевен) - 7.89 сек.    
3. Екатерина Арсова - Атлетик (София) - 7.97 сек.   


60 МЕТРА С ПРЕПЯТСТВИЯ                          
1. Викториa Тенчева - Локомотив (Пловдив) - 8.88 секунди    
2. Стефани Тотева - КЛАСА (София) - 9.00 сек.   
3. Ева Спасова - Черно море Атлетик (Варна) - 9.30 сек.   
...         
12. ГАБРИЕЛА ВРАЧОВСКА - Спартак (Койнаре) - 16.11 сек.     


3000 МЕТРА
1. Диляна Минкина - Средногорски атлет (Пирдоп) - 10:42.87 минути    
2. Наталия Иванова - Атлетик 90 (Луковит) - 11:35.50 мин.   
3. Билсерин Сюлейман - СКЛА Нови пазар - 11:45.15 мин.   
... 
11. ГАБРИЕЛА ВРАЧОВСКА - Спартак (Койнаре) - 14:23.49 мин.    


СКОК ДЪЛЖИНА    
1. Татяна Пехливанова - АСКЛА Сливен - 5.28 метра    
2. Виктория Жежева - АК "Ч.Ч. Чендини" (Русе) - 5.20 м   
3. Диана Гавраилова - АСКЛА Сливен - 4.89 м   
...  
6. ИРЕНА КАЦАРСКА - Спартак (Плевен) - 4.62 м   


СКОК ВИСОЧИНА    
1. Мария Василева - Бургас 98 - 145 см   
2. Димана Йорданова - Лудогорец (Разград) - 145 см   
3. ИРЕНА КАЦАРСКА - Спартак (Плевен) - 140 см   


ПЕТОБОЙ
1. Илияна Боюкова - ЛАК Ямбол - 3 115 точки   
2. Милена Мирева - Академик (София) - 2 617 т.    
3. Гергана Сукнарова - СК Европул - 2 501 т.    
...   
11. ГАБРИЕЛА ВРАЧОВСКА - Спартак (Койнаре) - 1 320 т.   


Добавено в: Неделя, 15 Февруари 2015 23:22

Вторник,
 27 Септември 2022 г.


Template created by TechLine.de.