Най-четени


placeholder

Page Ranking Tool
Начало АТЛЕТИКА Злато, сребро и два бронза за младите плевенски атлети от Националния шампионат за младша възраст

PostHeaderIcon Злато, сребро и два бронза за младите плевенски атлети от Националния шампионат за младша възраст

Новини - Атлетика
Място: Добрич, зала "Добротица"
Дата: 12-13 февруари 2015 г.
Състезание: Национален шампионат за юноши и девойки младша възраст в зала
Успехи:
АК Плевен 2014 - 1 златен медал
СКЛА Спартак (Плевен) - 1 сребърен и 2 бронзови медала, едно 5-то място
Спринт (Червен бряг) - едно 4-то и едно 6-то място
Спартак (Койнаре) - едно 5-то и едно 6-то място

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ:
СКОК ВИСОЧИНА   
1. ГАБРИЕЛ ВЛАДИМИРОВ - АК Плевен 2014 - 195 см   
2. Николай  Янчев - Бургас 98 - 180 см   
3. МИХАИЛ ИВАНОВ - Спартак (Плевен) - 180 см   
4. ПЛАМЕН НИКОЛОВ - Спринт (Червен бряг) - 175 см   
...    
6. НИКОЛАЙ ХРИСТОВ - Спринт (Червен бряг) - 175 см   
7. НИКОЛАЙ НАЧЕВ - Спринт (Червен бряг) - 170 см   
... 
9. ЮЛИЯН НИКОЛОВ - Спартак (Плевен) - 165 см   
...
11. АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКОВ - Спартак (Плевен) - 155 см   
12. ВЕНИСЛАВ ВАНЕВ - Спартак (Плевен) - 150 см   
13. ТИХОМИР МАРИНОВ - Спартак (Плевен) - 140 см    


60 МЕТРА                           
1. Недислав Колев - Евър (Варна) - 7.16 секунди    
2. Антонио Иванов - Атлетик (София) - 7.23 сек.    
3. Страхил Стоянов - СКЛА Добруджа (Добрич) - 7.35 сек.   
...      
21. МАРТИН МИЧЕВСКИ - Спартак (Плевен) - 7.85 сек.          
...     
29. ДЖЕМ МУСТАФОВ - Спартак (Плевен) - 8.07 сек.          


60 МЕТРА С ПРЕПЯТСТВИЯ                            
1. Илия Сивков - Хеброс (Харманли) - 8.32 секунди    
2. Димитър Балев - Черно море Атлетик (Варна) - 8.45 сек.    
3. Владимир Тодоров - Тот атлет (Габрово) - 8.49 сек.    
...
7. МИХАИЛ ИВАНОВ - Спартак (Плевен) - 9.24 сек.          
...          
11. ВЕНИСЛАВ ВАНЕВ - Спартак (Плевен) - 10.04 сек.         
12. ПЛАМЕН НИКОЛОВ - Спринт (Червен бряг) - 10.56 сек.         
...         
14. ЮЛИЯН НИКОЛОВ - Спартак (Плевен) - 10.78 сек.         


200 МЕТРА                           
1. Недислав Колев - Евър (Варна) - 23.36 секунди   
2. Иво Песев - Черно море Атлетик (Варна) - 23.41 сек.    
3. Петър Минков - СКЛА Добруджа (Добрич) - 23.66 сек.    
...         
27. МАРТИН МИЧЕВСКИ - Спартак (Плевен) - 26.04 сек.          


400 МЕТРА                           
1. Петър Минков - СКЛА Добруджа (Добрич) - 52.97 секунди   
2. Стефан Стефанов - Берое (Стара Загора) - 53.01 сек.    
3. Васил Власов - Лудогорец (Разград) - 53.41 сек.    
...          
27. ИВАЙЛО ХРИСТОВ - Спартак (Плевен) - 59.66 сек.          


800 МЕТРА   
1. Тодор Кънев - Атлет (Карнобат) - 2:04.77 минути    
2. Мануел Петров - Евър (Варна) - 2:05.90 мин.    
3. Николай  Начев - Балкан (Ботевград) - 2:08.05 мин.   
...   
16. ИВАЙЛО ХРИСТОВ - Спартак (Плевен) - 2:21.87 мин.   
...
25. МИРОСЛАВ ПЕТКОВ - Спартак (Плевен) - 2:30.50 мин.    


1500 МЕТРА  
1. Тодор Кънев - Атлет (Карнобат) - 4:16.94 минути    
2. Любомир Стефанов - Атлетик 90 (Луковит) - 4:17.18 мин.   
3. Йоан Филипов - СК Стратеш Атлетик (Ловеч) - 4:20.11 мин.   
...    
6. ПАВЕЛ ТАНКОВСКИ - Спартак (Койнаре) - 4:22.84 мин.    
...   
14. СТОЯН СТОЯНОВ - Спартак (Койнаре) - 4:47.21 мин.    
...
24. КОНСТАНТИН ЙОВЧЕВ - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 5:01.60 мин.    
...  
28. МИРОСЛАВ ПЕТКОВ - Спартак (Плевен) - 5:18.35 мин.


3000 МЕТРА  
1. Любомир Стефанов - Атлетик 90 (Луковит) - 9:21.18 минути    
2. Йоан Филипов - СК Стратеш Атлетик (Ловеч) - 9:28.05 мин.    
3. Християн Стоянов - Орловец 93 (Габрово) - 9:29.28 мин.    
...    
5. ПАВЕЛ ТАНКОВСКИ - Спартак (Койнаре) - 9:37.73 мин.    
...    
12. СТОЯН СТОЯНОВ - Спартак (Койнаре) - 10:30.98 мин.    
...    
16. КОНСТАНТИН ЙОВЧЕВ - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 10:48.21 мин.   


4x1 ОБИКОЛКИ    
1. Атлетик (София) - 1:37.5 минути   
2. СКЛА Добруджа (Добрич) - 1:39.7 мин.   
3. Орловец 93 (Габрово) - 1:39.9 мин.    
...   
11. СПАРТАК (ПЛЕВЕН) - 1:44.3 мин.   
...  
18. СПРИНТ (ЧЕРВЕН БРЯГ) - 1:48.3 мин.


СКОК ДЪЛЖИНА
1. Илия Сивков - Хеброс (Харманли) - 6.82 метра    
2. Иво Стоянов - Дунав (Русе) - 6.61 м    
3. Добри Сталев - Атлетик (София) - 6.35 м    
... 
11. АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКОВ - Спартак (Плевен) - 5.60 м    
...
21. ДЖЕМ МУСТАФОВ - Спартак (Плевен) - 5.19 м    


СЕДМОБОЙ
1. Виктор Минков - ЛАК Ямбол - 3 615 точки
2. Константин Йорданов - ЦСКА (София) - 3 500 т.
3. АЛЕКСАНДЪР НИНОВ - Спартак (Плевен) - 3 302 т.
...
13. МАРТИН ДИМИТРОВ - Спартак (Койнаре) - 2 581 т.
...
16. ЦВЕТОМИР ЦОНКОВ - Спринт (Червен бряг) - 2 536 т.
...
21. ГАЛИН МАРИНОВ - Спартак (Койнаре) - 1 556 т.


ДЕВОЙКИ МЛАДША ВЪЗРАСТ:
СКОК ВИСОЧИНА    
1. Йоана Томова - СК Европул - 164 см   
2. МАТИЛДА АНГЕЛОВА - Спартак (Плевен) - 161 см   
3. Преслава Пачеманова - Хеброс (Харманли) - 150 см   
3. Елеонора Драгиева - Берое (Стара Загора) - 150 см   
5. ВЕНЕСА ЦАНОВА - Спартак (Плевен) - 140 см    
...    
7. ПОЛИНА МАКАЕВА - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 135 см   
...
10. ЙОАНА ПЕТРОВА - Спринт (Червен бряг) - 125 см   


4x1 ОБИКОЛКИ  
1. Атлетик (София) - 1:49.8 минути    
2. Тунджа (Ямбол) - 1:51.7 мин.    
3. Берое (Стара Загора) - 1:53.1 мин.    
...   
15. АК "ГЕОРГИ ДЪКОВ" (ПЛЕВЕН) - 2:01.8 мин.    


ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЕ    
1. Габриела Димитрова - АСКЛА Сливен - 12.60 метра    
2. Ивелина Петкова - АСКЛА Сливен - 11.88 м    
3. Цветая Русева - ЛК Спорт Атлетик (Разград) - 11.78 м    
...   
7. ГЕНОВЕВА ИВАНОВА - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 10.97 м    
...
9. ПОЛИНА МАКАЕВА - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 9.98 м   
...    
11. ГЕРГАНА СТОЕНЧЕВА - АК "Георги Дъков" (Плевен) - 8.76 м    


СКОК ДЪЛЖИНА    
1. Елена  Симинкович -  АК "Ч. Ч. Чендини" (Русе) - 5.54 метра    
2. Петя Кръчмарова - Тракия 96 (Пловдив) - 5.25 м    
3. Мила Лазарова  СКЛА "Д. Вучков-Вучето" (Самоков) - 5.19 м    
...  
14. ВАНЕСА ЦАНОВА - Спартак (Плевен) - 4.64 м    
...
17. МАТИЛДА АНГЕЛОВА - Спартак (Плевен) - 4.50 м    
...   
20. ВЕСИСЛАВА КОСТАДИНОВА - Спартак (Плевен) - 3.80 м    


Добавено в: Неделя, 15 Февруари 2015 14:10

Вторник,
 27 Септември 2022 г.


Template created by TechLine.de.