Начало АТЛЕТИКА Плевенчанката Андриана Бънова с шесто място на турнира във Волгоград

PostHeaderIcon Плевенчанката Андриана Бънова с шесто място на турнира във Волгоград

Плевенчанката Адриана Бънова, която е шампионка на България в тройния скок се класира на шесто място в дисциплината на Международния турнир във Волгоград, Русия. 24-годишната наша съгражданка постигна в най-добрия си опит 13.38 метра. В първия си опит Бънова скочи 12.32 метра, а във втория и третия опит направи фаул. Най-добрият и скок беше четвъртия с който тя завърши шеста в подреждането в силния турнир по лека атлетика в руския град.
Победителка в състезанието стана световната шампионка за студенти Екатерина Конева с 14.22 м. На второ място завърши Анастасия Потапова с 13.92 м.

Добавено в: Събота, 21 Януари 2012 23:06