Начало ШАХМАТ
Филтър по заглавие     Покажи #
# Заглавие на статията Автор Посещения
1 Нора Рашева с победа в Приморско! Плевен спорт 3554
2 Никола Кънов спечели турнира "Млади надежди" в Плевен за втори път Плевен Спорт 1537
3 СКШ "Плевен XXI" се представи с 6 момичета на Национален турнир в Стара Загора Плевен Спорт 1494
4 Добри резултати за шахматистите на СКШ "Спартак Плевен XXI" на Държавното първенство за деца Плевен Спорт 1664
5 Малкият плевенски шахматист Кристиян Георгиев спечели Купа "Янтра Днес" Плевен Спорт 1879
6 Отборите на МГ "Гео Милев" окупираха първите места на Областните ученически игри по шахмат Плевен Спорт 1680
7 СКШ "Плевен XXI" организира два шахматни турнира през декември 1779
8 Мариян Маринов изненадващо спечели ноемврийския открит турнир по шахмат в Плевен 2077
9 12 шахматисти мериха сили в турнир по случай "Деня на будителите" 1928
10 Малък плевенски шахматист игра срещу Веселин Топалов в благотворителен сеанс 1897
11 80 шахматисти взеха участие във втория турнир за Купа "Плевен XXI" 1719
12 Юношите на "Спартак Плевен XXI" станаха шести в България 1730
13 Пореден успех за малката червенобрежка шахматистка Патрицие Найманова 1623
14 Шесто място за плевенчанина Валентин Митев на Европейското по ускорен шахмат 1462
15 България седма на Европейското по ускорен шахмат, плевенчанин с основен принос за доброто класиране 1479
16 Волен Дюлгеров от Асеновград стана победител в летния турнир по ускорен шахмат 2460
17 Организират летен турнир по ускорен шахмат в Плевен 1759
18 Два златни медала за шахматистите на СКШ "Плевен XXI" от фестивала "Малкият принц" във Враца 1339
19 Малкият плевенски шахматист Валентин Митев със силна игра в Шампионата на Източна Европа 1449
20 15-годишно плевенско момиче взе републиканската титла по шахмат за незрящи при жените 1534