20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак се предаде накрая в Панагюрище

PostHeaderIcon Спартак се предаде накрая в Панагюрище

Нещастна загуба допусна Спартак (Плевен) като гост на Оборище (Панагюрище) с 1:2. Двубоят бе от 14-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Срещата бе равностойна, като качеството на играта не впечатли. В средата на първата част гостите изоставаха в резултата. Осем минути преди края на първото полувреме обаче успяха да заличат пасива. Попадението реализира Цветелин Радев.

През второто полувреме имаше няколко горещи моменти пред вратата на домакините. Най-сериозното пропусна Стефан Веселинов Христов, който с глава не уцели отблизо вратата. Григор Долапчиев също се размина с гол, както и Владимир Каптиев. Течеше последната минута на двубоя, когато Димитър Пантев се намеси след изпълнение на фаул. Миг по-късно обаче бе без подкрепа от бранителите и съперникът вкара победния гол.

Титулярен състав на Спартак: Димитьр Пантев (капитан), Николай Велков, Цветелин Радев, Стенислав Георгиев, Брендо Силва Барбоса, Емил Петров, Кевин Осей, Крис Гади, Преслав Антонов, Владимир Каптиев, Григор Долапчиев.

Добавено в: Събота, 26 Ноември 2016 18:12