20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Поредно поражение за юношите на Спартак

PostHeaderIcon Поредно поражение за юношите на Спартак

Юношите младша възраст на Спартак (Плевен) паднаха с 0:3 от гостуващия им Пирин (Благоевград). Мачът беше от 14-ия кръг на елитното първенство U17. Стана слаб двубой, като освен трите гола нямаше нито една друга голова ситуация. Така премина цялото първо полувреме. Играта се водеше далече от двете врати, а грешките преобладаваха. Те се оказаха фатални за домакините след почивката. Първо в 48-ата минута нападател на гостите наказа гаф на съперник и изпрати топката в мрежата.

Плевенските футболисти опитаха да реагират, но не се получи нищо. Устремът им секна в 68-ата минута, когато пиринци вкараха дузпа, отсъдена за нарушение срещу техен футболист. В края благоевградчани направиха успеха си категоричен след бърза контраатака.

Добавено в: Събота, 26 Ноември 2016 12:19