20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски на точка от върха след успех в Трявна

PostHeaderIcon Левски на точка от върха след успех в Трявна

Левски 2007 (Левски) се доближи на точка от първото място в Северозападната Трета лига след като се наложи с 2:1 като гост на Трявна. Мачът бе от 15-ия кръг на първенството. Противно на крайния резултат срещата започна по-добре за домакините. В 4-ата минута те вече имаха гол аванс след като Алекс Сгрипаров прехвърли Иван Георгиев. Левскарите моментално взеха инициативата, натиквайки съперника в половината му. Действията на гостите обаче не водеха до добри атаки. Така премина и почти цялото второ полувреме. Едва в края му се стигна до пълен обрат.

В 83-ата минута Тони Паликрушев центрира и Ивайло Иванов с глава изравни. Домакините дълго оспорваха за засада, но реферът Ивайло Петров остави претенциите им без последствия. В 85-ата минута Велев повали Венцислав Миленов, съдията го отстрани с втори жълт и червен картон и отсъди дузпа, която Иванов превърна в победен гол за Левски.

Добавено в: Неделя, 20 Ноември 2016 22:13