20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Младшата на Спартак отнесе тройка в Дупница

PostHeaderIcon Младшата на Спартак отнесе тройка в Дупница

Поредна загуба записа плевенския Спартак в елитното футболно първенство за юноши младша възраст U17. Този път го надви Марек в Дупница с 3:0 в среща от 13-ия кръг. Противно на крайния резултат гостите започнаха по-добре, което смути противника им. Стефан Начев и Марио Николаев обаче не успяха да материализират предимството. После настъпи обрат. В средата на първата част защитниците изпуснаха нападател на Марек и той прониза плевенската врата - 1:0.

Със започване на втората част топката пак се укроти в мрежата на Спартак. Голът окончателно сломи гостите. В 64-ата минута резултата стана 3:0, като този път вратар и защитник не се разбраха, позволявайки на съперник да овладее и шутира. След този резултат двата отбора си размениха местата в класирането и Спартак вече е последен.

Добавено в: Понеделник, 14 Ноември 2016 19:45