20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан най-после с победа

PostHeaderIcon Партизан най-после с победа

В мач от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига Партизан се наложи с Червен бряг над Трявна с 1:0. Герой стана Иван Хинов реализирал единствения гол в срещата. В 17-ата минута негов съотборник проби по фланга, центрира и Хинов изпревари бранителите на съперника, насочвайки топката в мрежата. Той имаше още една голова ситуации, но не успя да я завърши с попадение. Венци Сълев и Джанко Танев също пропиляха възможности пред голлинията на гостите.

След почивката пък Хинов напусна контузен. Накрая Петър Гунчев от домакините и Васил Андреев от гостите бяха отстрани от съдията. За цял мач футболистите на Трявна не отправиха нито един удар към вратата на Партизан. Това бе първия успех в шампионата за червенобрежкия тим.

Добавено в: Петък, 11 Ноември 2016 20:46