20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Литекс победи и в Павликени

PostHeaderIcon Литекс победи и в Павликени

Поредни три точки добави към актива си Литекс (Ловеч) след гостуването си в Павликени. В среща от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига гостите биха с 3:1 едноименния състав на домакините. Съперниците имаха почти стопроцентова успеваемост в завършващата фаза. Действията се развиваха предимно в централната част на терена, като вратарите нямаха много работа. В 21-ата минута тимът от Ловеч поведе с попадение на Иван Филипов, засякъл центриране на съотборник от корнер. В средата на втората част Йоан Петков покачи на 2:0 след точно изпълнена дузпа.

В 81-ата минута ловешки бранител извърши фаул и Димитър Кушев направи 2:1 от дузпа. Моментално след това Денил Селимински вкара третия гол, завършвайки индивидуална акция.

Добавено в: Петък, 04 Ноември 2016 19:54