20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Децата и юношите на Спартак с хикс и загуба в Габрово

PostHeaderIcon Децата и юношите на Спартак с хикс и загуба в Габрово

Само с една точка си тръгнаха отборите на плевенския Спартак от гостуването на Чардафон (Габрово). Спечелиха я юношите младша възраст в среща от 7-ия кръг на на зоналното футболно първенство.
Съперниците извъртяха ялово реми, като плевенчани имаха три възможности да вкарат, но ги пропиляха. Съперникът им пък отправи само един удар към вратата.

Доста по-интересно бе при децата. В мач от 7-ия кръг на подзона Велико Търново домакините обърнаха спартаковци след като губеха на полувремето с 0:3. Преди почивката гостите тотално смазаха противника, а превъзходството им материализираха Алекс Николов и Павел Челестинов на два пъти. Само за десет минути през второто полувреме обаче домакините вкараха четири пъти.

Добавено в: Събота, 22 Октомври 2016 17:47