20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ U15: Спартак разсипа Янтра

PostHeaderIcon U15: Спартак разсипа Янтра

Детският тим на Спартак (Плевен) разби у дома Янтра (Габрово) с 8:1. Двубоят бе от 6-ия кръг на първенство до 15 години (U15) - зона Велико Търново. Селекцията на Илич Митранов можеше да бие с над 15 гола. Съперникът им премина централната линия на терена само няколко пъти. В 5-ата минута Слав Петков откри резултата. Четвърт час след началото се разписа и Валентин Минев. В 20-ата Слав реализира за втори път. В началото на второто полувреме домакините връхлетяха като торнадо към вратата на противника.

В 38-ата Денислав Петров покачи на 4:0. Секунди по-късно Слав Петков направи хеттрик. След две минути и Пламен Иванов изпрати топката в габровската врата. После пак Слав Петков вкара. В 60-ата Тихомир Иванов заби осмото попадение. Десетина минути по-късно плевенски бранител подаде топката в краката на съперник и той вкара почeтния гол за Янтра.

Добавено в: Четвъртък, 20 Октомври 2016 18:50