20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак с тежко поражение у дома

PostHeaderIcon Юношите на Спартак с тежко поражение у дома

Юноши старша възраст на плевенския Спартак допуснаха срамна загуба с 0:6 от гостуващия Локомотив (Горна Оряховица) в мач от 2-ия кръг на футболното първенство на "А" група - зона Велико Търново.
Домакините въобще не успяха да се противопоставят, а противникът им ги пожали. Резултатът спокойно можеше да е и двойно по-голям в полза на юношите от железничарския град. Те откриха головата си сметка още в 3-ата минута. От този момент до края се игра предимно пред плевенската врата.

Към средата на първото полувреме падна втори гол във вратата на Спартак. Но това бе поносимо в сравнение със случилото се след почивката. Тогава всяка атака на младите локомотивци вещаеше гол. Паднаха само още четири, но и те бяха достатъчни за резила.

Добавено в: Сряда, 28 Септември 2016 18:46